×

Měníme své jméno

z NUMERI na NUMERINET !

Vyber si svůj Wi-Fi router
do domácnosti i kanceláře

Standardní zařízení které od nás dostává každý klient.

Wi-Fi router tp-link TL-WR840N

Kvalitní bezdrátový router společnosti TP-LINK je ideální volbou pro použití v domácnostech či v malých podnicích, kde je kladen důraz na vysokou rychlost a bezpečnost bezdrátového i kabelového připojení. Poskytuje bezdrátový výkon až 300 Mbit a velmi dobře si poradí se streamováním HD videí, voláním přes VoIP nebo hraním online her.

Více
Cena: 480 Kč
včetně DPH
Zařízení pro ty kteří se nespokojí se základem

Wi-Fi router tp-link Archer C5

TP-LINK Archer C5 V4 AC1200 je synonymem kvalitního internetového připojení. Oproti běžným routerům je tento model rychlejší a stabilnější, a proto se na něj můžete spolehnout při sledování online videí, hraní online her i streamování HD videí. Tento WiFi router je vybaven nejnovější technologií 802.11ac, která poskytuje několikanásobně rychlejší bezdrátovou komunikaci než standard 802.11n.

Více
Cena: 980 Kč
včetně DPH
Kvalitní pokrytí celé domácnosti, neztratí se ani na zahradě.

TP-LINK Deco M4, 2 jednotky

Za jednu cenu dostanete 2 zařízení pro lepší pokrytí bytu. Gigabitové porty pro ještě rychlejší komunikaci. Jednotky Deco spolupracují na vytvoření jedné sjednocené sítě, a to díky technologii TP-Link Mesh. Telefon nebo tablet se tak automaticky připojí k té nejrychlejší Deco jednotce, která je mu zároveň většinou nejblíže a nabízí tak nejsilnější signál pro jeho zařízení. Už nebudete muset pobíhat po domě a hledat kout s nejsilnějším pokrytím.

Více
Cena: 2 880 Kč
včetně DPH
Pokryje a zabezpečí celou vaši interaktivní domácnost.

Wi-Fi router tp-link Deco M5

Za jednu cenu dostanete 3 zařízení pro ideální pokrytí bytu nebo rodinného domu.  Super rychlá dvoupásmová Wi-Fi s kombinovanou rychlostí až 1,2 Gb/s. Gigabitové porty pro ještě rychlejsi komunikaci. Jednotky Deco spolupracují na vytvoření jedné sjednocené sítě, a to díky technologii TP-Link Mesh. Telefon nebo tablet se tak automaticky připojí k té nejrychlejší Deco jednotce, která je mu zároveň většinou nejblíže a nabízí tak nejsilnější signál pro jeho zařízení.

Více
Cena: 6 580 Kč
včetně DPH

Jak objednat?

Stačí nám zavolat nebo napsat a nahlásit zájem o dodání routeru.

Tel: 576 515 000
Mail: podpora@numerinet.cz

V ceně je nastavení routeru a instalace (připojení routeru přiloženým TP kabelem k počítači, případně bezdrátové připojení notebooků) našimi techniky u zákazníka! Žádné další skryté poplatky. Doprava zdarma. V ceně NENÍ pevné připojení dalších počítačů v objektu, instalace dalších zásuvek, apod.

Informace pro klienty a jak postupovat v případě poruchy:

  1. Každý router je našimi techniky nastaven a plně připraven pro instalaci u zákazníka.
  2. Přístup do administračního rozhraní routeru je zabezpečen heslem.
  3. V případě poruchy může zákazník zvolit jednu z těchto možností řešení:
    • doručit nebo přivézt router k odeslání autorizovanému servisnímu středisku. Pokud je router v záruce, je oprava nebo výměna zdarma. Reklamační řízení musí být vyřešeno do 30 dnů.
    • telefonicky dohodnout termín, kdy zákazník přiveze router (případně i notebook, pokud je problém v komunikaci s notebookem) a tyto komponenty přivézt a na počkání nechat vyřešit problém technickým oddělením ve Valašském Meziříčí. Oprava či konfigurace je zpoplatněna dle ceníku služeb s tím, že minimální účtovaná doba zásahu je 0,5 hodiny (242 Kč).
    • Pokud je router neopravitelný technickým oddělením, bude odeslán na reklamaci autorizovanému servisnímu středisku. Takový zásah je pak zdarma. telefonicky dohodnout termín servisního zásahu technika na místě u klienta. Oprava či konfigurace je zpoplatněna dle ceníku služeb s tím, že minimální účtovaná doba zásahu je 1 hodina (484 Kč).

Rádi Ti pomůžeme

Zákaznická podpora
Po - Pa: 8.00 — 17.00
Technická podpora
24 hodin, 7 dnů v týdnu

Máš dotaz? Ozveme se Ti

168 _ _ _ _ _ Created with Sketch. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Created with Sketch. ico_ ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico_login ico ? tv