Vyber si svůj Wi-Fi router
do domácnosti i kanceláře

Standardní zařízení pro příjem internetu.

Wi-Fi router tp-link TL-WR840N

Kvalitní bezdrátový router společnosti TP-LINK je ideální volbou pro použití v domácnostech či v malých podnicích, kde je kladen důraz na vysokou rychlost a bezpečnost bezdrátového i kabelového připojení. Poskytuje bezdrátový výkon až 300 Mbit a velmi dobře si poradí se streamováním HD videí, voláním přes VoIP nebo hraním online her.

Více
Cena: 420 Kč
včetně DPH
Zařízení pro ty kteří se nespokojí se základem

Wi-Fi router tp-link EC230-G1

Bezdrátový gigabitový router s duálním pásmem TP-Link EC230-G1 AC1350 je nástupcem routeru Archer C5, pracuje na pásmech 5GHz a 2.4GHz. Čtyři externí antény s vhodně směrovaným vyzařováním se starají, aby všechna vaše připojení byla výkonná a stabilní. Vyspělá technologie antén zvyšuje citlivost příjmu a rozšiřuje pokrytí vašeho domu Wi-Fi signálem. Oproti běžným routerům je tento model rychlejší a stabilnější, a proto se na něj můžete spolehnout při sledování online videí, hraní online her i streamování HD videí.

Díky routeru TP-LINK EC230-G1 AC1350 zařídíte, že vaše připojení k internetu bude maximálně bezpečné. Router totiž disponuje různými druhy šifrování, a proto nemusíte mít starosti o bezpečnost vašeho připojení.

 

Více
Cena: 980 Kč
včetně DPH
Zařízení pro ty kteří se nespokojí se základem

Wi-Fi router tp-link Archer C6

Model Archer C6 přináší nejmodernější technologie a standardy, s nimiž se nemusíte obávat jakýchkoliv záseků, zpoždění či výpadků. Zásluhou dvoupásmového signálu šířenému pomocí pětice výkonných antén dovede bez „mrtvých zón“ pokrýt i rozlehlejší dům se zahradou a v panelákovém bytě obstojí v konkurenci mnoha dalších routerů, které ho nebudou rušit. Technologie MU-MIMO pak nabídne současnou distribuci připojení mezi všechna vaše zařízení, a to bez ztráty rychlosti a stability. Samozřejmostí je čtveřice gigabitových LAN portů pro stolní počítače nebo snadné a intuitivní nastavení, které zvládnete provést i z aplikace pro chytré telefony.

Více
Cena: 980 Kč
včetně DPH
Zařízení pro ty kteří se nespokojí se základem

Wi-Fi router tp-link Archer C6U

Dvoupásmový bezdrátový Wi-Fi router tp-link Archer C6U pracuje na frekvencích 2,4 a 5 GHz. Čtyři externí a jedna interní anténa poskytují stabilní bezdrátové připojení a optimální pokrytí do všech koutů vašeho domova. Gigabitové ethernetové porty poskytují maximální rychlosti po kabelu. Zapojte své počítače, chytré televizory a herní konzole pro rychlé a spolehlivé připojení. Snadné připojení externích paměťových zařízení k portu USB 2.0 pro rychlé sdílení souborů, fotografií a videí.

Technologie Beamforming detekuje zařízení, i když jsou vzdálená nebo mají nízký výkon, a koncentruje na ně sílu bezdrátového signálu. Router Archer C6U zvládne bez jakýchkoliv problémů obsloužit několik zařízení současně, aniž by docházelo k zahlcení šířky pásma či prodlevám. WiFi síť bude využívaná efektivněji a veškerá data doputují tam, kam mají a bez zdržení.

Podporuje port USB 2.0 pro snadné sdílení souborů a médií mezi zařízeními připojenými do sítě.

Více
Cena: 1180
včetně DPH
Kvalitní pokrytí celé domácnosti, neztratí se ani na zahradě.

TP-LINK Deco M4, 2 jednotky

Za jednu cenu dostanete 2 zařízení pro lepší pokrytí bytu. Gigabitové porty pro ještě rychlejší komunikaci. Jednotky Deco spolupracují na vytvoření jedné sjednocené sítě, a to díky technologii TP-Link Mesh. Telefon nebo tablet se tak automaticky připojí k té nejrychlejší Deco jednotce, která je mu zároveň většinou nejblíže a nabízí tak nejsilnější signál pro jeho zařízení. Už nebudete muset pobíhat po domě a hledat kout s nejsilnějším pokrytím.

Více
Cena: 2890 Kč
včetně DPH
Pokryje a zabezpečí celou vaši interaktivní domácnost.

Wi-Fi router tp-link Deco M5

Za jednu cenu dostanete 3 zařízení pro ideální pokrytí bytu nebo rodinného domu.  Super rychlá dvoupásmová Wi-Fi s kombinovanou rychlostí až 1,2 Gb/s. Gigabitové porty pro ještě rychlejsi komunikaci. Jednotky Deco spolupracují na vytvoření jedné sjednocené sítě, a to díky technologii TP-Link Mesh. Telefon nebo tablet se tak automaticky připojí k té nejrychlejší Deco jednotce, která je mu zároveň většinou nejblíže a nabízí tak nejsilnější signál pro jeho zařízení.

Více
Cena: 5890 Kč
včetně DPH

Jak objednat?

Stačí nám zavolat nebo napsat a nahlásit zájem o dodání routeru.

Tel: 576 515 000
Mail: podpora@numerinet.cz

V ceně není nastavení routeru a instalace (připojení routeru přiloženým UTP kabelem k počítači, případně bezdrátové připojení notebooků) našimi techniky u zákazníka. V ceně není pevné připojení dalších počítačů v objektu, instalace dalších zásuvek, apod.
Routery obvykle nastavujeme v naší provozovně a za nastavení účtujeme částku 121 Kč . S touto částkou prosím počítejte i v případě, že vám router přiveze náš technik v rámci instalace připojení.
Pokud vám router přiveze technik a jeho návštěva nebude spojena s instalací připojení, bude vám účtována částka 440 Kč.
V případě složitějšího nastavení a zprovoznění bude účtována částka dle stráveného času technika každá započatá hodina práce.

Informace pro klienty a jak postupovat v případě poruchy:

 1. Každý router je našimi techniky nastaven a plně připraven pro instalaci u zákazníka.
 2. Přístup do administračního rozhraní routeru je zabezpečen heslem.
 3. V případě poruchy může zákazník zvolit jednu z těchto možností řešení:
  • doručit nebo přivézt router k odeslání autorizovanému servisnímu středisku. Pokud je router v záruce, je oprava nebo výměna zdarma. Reklamační řízení musí být vyřešeno do 30 dnů.
  • telefonicky dohodnout termín, kdy zákazník přiveze router (případně i notebook, pokud je problém v komunikaci s notebookem) a tyto komponenty přivézt a na počkání nechat vyřešit problém technickým oddělením ve Valašském Meziříčí. Oprava či konfigurace je zpoplatněna dle ceníku služeb s tím, že minimální účtovaná doba zásahu je 0,5 hodiny (303 Kč).
  • Pokud je router neopravitelný technickým oddělením, bude odeslán na reklamaci autorizovanému servisnímu středisku. Takový zásah je pak zdarma. telefonicky dohodnout termín servisního zásahu technika na místě u klienta. Oprava či konfigurace je zpoplatněna dle ceníku služeb s tím, že minimální účtovaná doba zásahu je 1 hodina (605 Kč).
  • V případě, že vyžadujete návštěvu technika u vás doma jsou účtovány režijní náklady ve výši 121 Kč na servis ve Valašském Meziříčí a 242 Kč mimo město a poté připočtena částka za skutečnou dobu zásahu minimálně 0,5 hod (303 Kč)

Rádi Ti pomůžeme

Zákaznická podpora
Po - Pa: 8.00 — 17.00
Technická podpora
24 hodin, 7 dnů v týdnu

Máš dotaz? Ozveme se Ti

168 _ _ _ _ _ Created with Sketch. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Created with Sketch. ico_ ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico_login ico ? tv