O nás

Optické sítě, s.r.o. (NUMERINET)

Jsme největším regionálním poskytovatelem internetu ve Valašském Meziříčí a okolí. Poskytujeme spolehlivé připojení k internetu domácnostem, firmám a organizacím již od roku 1997.

Spoluprovozujeme metropolitní síť MAN (Metropolitan Area Network) ve Valašském Meziříčí, která pokrývá většinu území města a jeho přilehlých částí.

Důraz klademe na využití nejnovějších technologií za dostupnou cenu, maximální spolehlivost, bezpečnost provozu a kvalitní zákaznický servis.

Jsme ralizátorem projektu Free Wifi Valašské Meziříčí, který umožňuje lidem připojení k internetu zcela zdarma. Tyto bezplatné zóny jsou dostupné v devíti frekventovaných lokalitách města, konkrétně na autobusovém a vlakovém nádraží, na náměstí, před zámkem Žerotínů, na hlavních sportovištích (na fotbalovém i zimním stadionu, na letním koupališti), na dětském hřišti na Vodní ulici a v areálu Medica Chirurgica.

Buďte s námi ve spojení

Můžete nás taky sledovat na sociálních sítích.

#NumeriNet

Rádi Ti pomůžeme

Zákaznická podpora
Po - Pa: 8.00 — 17.00
Technická podpora
24 hodin, 7 dnů v týdnu

Máš dotaz? Ozveme se Ti

168 _ _ _ _ _ Created with Sketch. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Created with Sketch. ico_ ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico_login ico ? tv