Wi-Fi router tp-link Deco M5

Dokonalé pokrytí bezdrátovým signálem napříč celou domácností. Důmyslný systém TP-LINK Deco M5 představuje nejjednodušší cestu, jak rozšířit WiFi signál v celém vašem domě. Z rychlého a stabilního internetu tak mohou benefitovat všechna zařízení na ploše až 510 m2.

tp-link Deco M5

Už se nemusíte vyhýbat místům, na nichž připojení vázlo

Se systémem TP-LINK Deco M5 místa se slabým signálem přestanou existovat. Už nebudete muset pobíhat po domě a hledat kout s nejsilnějším pokrytím. Trojice satelitů totiž zajistí rychlé a stabilní připojení po celém domě včetně zahrady (max. plocha 510 m2).

TP-LINK Deco M5: 3× vyšší rychlost a nesrovnatelně lepší stabilita

Zdlouhavé načítání webových stránek vás se systémem TP-LINK Deco M5 nepotká. Využívá totiž bezdrátovou technologii 802.11ac, která ve srovnání s routery předchozí generace zajistí až 3× rychlejší připojení a pohodlně obslouží i více než stovku připojených zařízení. Vše při zachování vysoké rychlosti a prvotřídní stability.

Důmyslný systém vytváří ucelenou WiFi síť

Satelity TP-LINK Deco každému zařízení nabídnou nejvyšší možnou rychlost připojení a společně utvářejí stabilní WiFi síť. Jakmile se vzdálíte mimo dosah jednoho vysílače, přístup k internetu vezme na svá bedra další vysílač, který je zrovna v dosahu. Díky tomu můžete libovolně procházet domem a usazovat se k práci nebo zábavě kde se vám zrovna zlíbí.

TP-LINK Deco M5 nastavíte přes mobilní aplikaci

Instalace celého systému TP-LINK Deco M5 probíhá přes jednoduchou mobilní aplikaci. Sledujte pokyny na displeji svého telefonu a během několika minut budete mít vše nastavené a plně funkční.

 

Parametry a specifikace

Typ Dual-band
Rychlost WiFi přenosu 1 267 Mb/s
Rychlost LAN portů 1 Gb/s
Standardy 802.11a (5GHz), 802.11b (2,4GHz), 802.11g (2,4GHz), 802.11n, 802.11ac
Konektory LAN 2 x
Počet interních antén 4 ks
Pokročilé funkce Dual-Band (2,4 + 5 GHz), Gigabit LAN, IPv6 Ready
Hloubka 120 mm
Šířka 120 mm
Výška 38 mm

 

Rádi Ti pomůžeme

Zákaznická podpora
Po - Pa: 8.00 — 17.00
Technická podpora
24 hodin, 7 dnů v týdnu

Máš dotaz? Ozveme se Ti

168 _ _ _ _ _ Created with Sketch. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Created with Sketch. ico_ ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico_login ico ? tv