OnLine TV

Televize do počítače nebo tabletu

Víme, že internetové tarify dostaneš všude, my ti to ale navíc zpestříme o OnLine TV, což
je základní televize s 40 českými a slovenskými kanály. Je zdarma a můžeš ji sledovat
třeba na svém notebooku.

Jak spustit Online TV na počítači 

Ke spuštění služby OnLine TV se musíte nejdříve zaregistrovat. Pro sledování OnLine TV na počítači budete potřebovat internetový prohlížeč. Podporované operační systémy vašich zařízení jsou Windows 10 a vyšší.
Podporované internetové prohlížeče:
Mozilla Firefox verze 93.0 + novější
Opera 80.0 + novější
Google Chrome 95.0 + novější
Safari
Internetový prohlížeč musí umět pracovat s HTML5. Pozor: služba nepodporuje chytré televize, můžete ji sledovat pouze na PC, notebooku, tabletu a chytrém telefonu.

Jak spustit Online TV na Androidu nebo iOS

V případě, že si službu www.online-televize.cz otevřete na těchto systémech, bude Vám služba fungovat stejně jako na počítači. Stávající instalace (externí aplikace) s playlistem (.m3u) dále nejsou podporovany.m3u

Služba OnLine TV není zpoplatněna, nemá klasickou technickou podporu po telefonu. V případě problému můžete využít kontaktní formulář k hlášení poruch.

Důležité upozornění!

OnLine TV využívá kapacitu Vaší internetové linky. Aby OnLine TV fungovala správně, neměly by být puštěny žádné jiné programy vytěžující internetovou linku, jako jsou například torrent downloadery či jiné programy na stahování dat. V případě potíží s OnLine TV nejdříve zkontrolujte, zda nemáte puštěny nějaké další programy vytěžující Vaší internetovou linku. Následně proveďte kontrolu kapacity linky naším měřičem rychlosti připojení.

V případě, že máte doma více počítačů využívajících internet ve stejný čas, pamatujte, že každý z těchto počítačů využívá Vaši linku a mohou tím ovlivnit sledování OnLine TV. V případě, že jste připojeni přes wi-fi router a OnLine TV se Vám seká či trhá, vyzkoušejte se připojit do routeru kabelem. Pokud problém přetrvává, zkuste PC restartovat a pokud ani to nepomůže, napište nám prostřednictvím formuláře k hlášení chyb. Máte-li tarif s měsíčním limitem přenesených dat, tzv. FUP, a dojde-li k překročení FUP, je pravděpodobné, že Vám OnLine TV nebude fungovat korektně.

Rádi Ti pomůžeme

Zákaznická podpora
Po - Pa: 8.00 — 17.00
Technická podpora
24 hodin, 7 dnů v týdnu

Máš dotaz? Ozveme se Ti

168 _ _ _ _ _ Created with Sketch. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Created with Sketch. ico_ ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico ico_login ico ? tv